facebook

O nas

GWARANCJA ORGANIZATORA 5 EVENTS zgodnie z prawem o usługach turystycznych jest organizatorem turystyki >>>

Biuro Podróży 5 Events powstało z myślą o tych wszystkich, którzy pragną dobrze wypocząć, oraz szukają wyjątkowych podróży dla siebie oraz swoich najbliższych.

5 EVENTS zgodnie z prawem o usługach turystycznych jest organizatorem turystyki posiadającym wszelkie zezwolenia na organizowanie imprez turystycznych w kraju i na świecie na wszytskie możliwe strefy (Rejestr OTiPT Marszałaka Województwa Małopolskiego Z/30/2010)


Lidia Wandas

kontakt: slub@jedziemynawakacje.pl

Lidia Wandas

Organizacja ślubów za granicą oraz w Polsce
Oferta dla wymagających

Wykształcenie: Zarządzanie i Marketing w Turystyce na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie

Doświadczenie: jako pilot i rezydent dla wielu Touroperatorów na licznych kierunkach, najdłużej współpracując z Orbis Travel na stanowisku Destination Manager. Od kilku lat właścicielka biura podóży - specjalizacja podróże romantyczne.

O sobie: Dziś mam największą przyjemność zwiedzać, podróżować i dzielić się ciągle zdobywanym doświadczeniem z innymi. Najbardziej przyjemną rzeczą prócz podróżowania jest organizowanie podróży, imprez z pomysłem oraz ślubów!

Miejsce, do którego mogłabym wiecznie wracać: Grecja, a w szczególności Kreta - nigdy dosyć, ponadto Teneryfa, czyli europejska egzotyka, nieskazitelna Nowa Zelandia i mistyczna Tajlandia.

Nigdy nie zapomnę: Zapachu ziół w Górach Psiloristis na wiosnę, zapachu bryzy morskiej podczas wieczornych spacerów nad morzem kreteńskim, zapachu deszczu i widoku ze środka mostu w Mostarze.

Najpiękniejsze pamiątki z podróży: Wspomnienia, fantastyczne znajomości, które trwają do dziś, zdjęcia i kamyczki

Najpiękniejsza plaża: Ukochana plaża Balos (Kreta)

Najbliższa podróż: Spokojna podróż po Cykladach na delikatnych falach - małym jachtem z paczką najbliższych znajomych.

Podróż marzeń: Najwyższy czas na dokładne poznanie polskich zakamarków :-)


Agnieszka Gala

kontakt: slub@jedziemynawakacje.pl

Agnieszka Gala

Doradca klienta: Podróże indywidualne, we dwoje i z rodziną.

Wykształcenie: Zarządzanie i Marketing w Turystyce na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie

Doświadczenie: jako pilot i pracownik kilku biur podróży w Krakowie

O sobie: każde z miejsc, które widziałam miało w sobie coś niezwykłego, ale nie każde będzie się wszystkim podobać dlatego doradzanie w wyjazdach daje mi sporo frajdy. Jako młoda mama z przyjemnością pomogę również w doborze wypoczynku rodzinnego.

Miejsce, do którego mógabym wiecznie wracać: Rzym, Toskania

Nigdy nie zapomnę: deszczowych chmur nad Toskanią, "kantoru" wymiany walut na masce mercedesa w Albanii, oświetlonej Bazyliki Sacre Coeur w Paryżu o północy, delty Nilu z okien samolotu, zachodu słońca na Korfu ... każdy wyjazd zostawił w moich wspomnieniach swój niepowtarzalny ślad.

Najpiękniejsze pamiątki z podróży: zdjęcia, pocztówki, drobiazgi charakterystyczne dla danego miejsca

Najpiękniejsza plaża: mam wrażenie, że dopiero ją odkryję ... jak do tej pory bardzo podobała mi się Golden Beach na Thassos.

Najbliższa podróż: Mazury,Turcja

Podróż marzeń: Prowansja, rejs po Wyspach Greckich

 
logo

NASZE DOŚWIADCZENIE

 

5 Events to zespół siedmiu energicznych konsultantek, które organizują śluby marzeń zarówno w Polsce, jak i w każdym miejscu na świecie, w którym jest to możliwe pod kątem prawnym. Nasze doświadczenie to setki zadowolonych Klientów z wielu części świata, takich jak: Polska, Wielka Brytania, Irlandia, Norwegia, Szwecja, Niemcy, Francja, Hiszpania, Włochy, Litwa, Słowacji, Ukraina, Gruzja, Chile, USA. W przeciągu dziewięciu lat działalności miałyśmy zaszczyt i przyjemność towarzyszyć naszym Parom w organizacji ceremonii ślubnych i przyjęć weselnych w wielu wyjątkowych zakątkach świata. Najczęstszym wyborem Narzeczonych są: Grecja, Włochy oraz Polska, a także: Portugalia, Hiszpania, Malta, Chorwacja, Cypr, Czechy, Słowacja, Dominikana, Meksyk, Kenia, Mauritius, Indonezja. Na specjalne zamówienie Klientów organizujemy również śluby w innych zakątkach świata.

 

Specjalizujemy się w organizacji ślubów pod kątem formalnym oraz oferujemy dodatkowe usługi aby uczynić ten dzień wyjątkowym dla Pary Młodej, jak i Ich gości. Na życzenie naszych Par organizujemy: transfery, przeloty, zakwaterowanie, przyjęcie weselne, imprezy przedślubne oraz poprawiny, transport zarówno dla Pary Młodej jak i gości, dekorację florystyczną, aranżację przestrzeni, papeterię ślubną premium, efekty specjalne, pokazy artystyczne, muzykę na żywo, podróże poślubne, fotografia ślubna.

 

5 EVENTS zgodnie z prawem o usługach turystycznych jest organizatorem turystyki posiadającym wszelkie zezwolenia na organizowanie imprez turystycznych w kraju i na świecie na wszystkie możliwe strefy (Rejestr OTiPT Marszałka Województwa Małopolskiego Z/30/2010).

 

O nas I Kontakt I Warunki uczestnictwa I INCOMING I ŚLUB ZA GRANICĄ I WEDDINGS IN POLAND I WEDDINGS IN SALT MINE

 

Koźmice Wielkie 482
32-020 Wieliczka
Tel : 12 411 11 55
Email : slub@jedziemynawakacje.pl

opublikowane na stronie internetowej www.jedziemynawakacje.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.